دانلود آهنگ حدید شاد و عاشقانه یکم کوتاه بیا با دل ما تو بنداز یه نگاه محمد طاهر با کیفیت بالا 320 موزیک صوتی Mp3 با لینک مستقیم

ahange shad asheghane yekam kotah biya ba dele ma bendaz ye negah az Mohammad Taher

یکم کوتاه بیا با دله ما تو بنداز یه نگاه به دل عاشقم جلو من موهاتو میکنی باز هی میکنی ناز با دله عاشقم قول بده که یهویی پر‌نزنی تو به دلم‌ یه سری بزنی من به این عادت کردم هی بهم زنگ‌ بزنی قلبم تند تند میزنه با چشات که حرف میزنه هر ثانیه بی تو برام‌سخت‌ میگذره

ای وای برم قربون‌ تو من با چشای عسلی دورم هی میچرخی و میگی که منم عاشقت شدم وای برم قربون ‌تو من با چشای عسلی دورم هی میچرخی و میگی که بد‌ عاشقت شدم یکم کوتاه بیا با دل ما تو بنداز یه نگاه به دل عاشقم دانلود آهنگ یکم کوتاه بیا با دل ما تو بنداز یه نگاه محمد طاهر

ای وای دلم ای وای دلم شده دنیای من دنیای من من وتو وجاده آره بخند جاشه این روزامونو خوب یادت باشه عاشقی کردیم هفته به هفته روزای رفته از یادم نرفته قول بده که یهویی پر‌نزنی تو به دلم‌ یه سری بزنی من به این عادت کردم هی بهم زنگ‌ بزنی قلبم تند تند میزنه با چشات که حرف میزنه هر ثانیه بی تو برام‌ سخت‌ میگذره دانلود اهنگ یکم کوتاه بیا با دل ما تو بنداز یه نگاه محمد طاهر

ای وای برم قربون‌ تو من با چشای عسلی دورم هی میچرخی و میگی که منم عاشقت شدم وای برم قربون ‌تو من با چشای عسلی دورم هی میچرخی و میگی که بد‌ عاشقت شدم یکم کوتاه بیا با دل ما تو بنداز یه نگاه به دل عاشقم

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام شبای نیلوفری

لینک دانلود آهنگ یکم کوتاه بیا با دل ما (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ من امشب با خدای خود (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ مو میخوام مست کنم (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ دم خودم گرم که زدم دلتو بردم (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ آهای همه قرارم کیو جز تو دارم (رایـــگان + صــوتی)

لینک دانلود آهنگ با تو با تو من غرق حال خوبم (رایـــگان + صــوتی)

تو ,دل ,یه ,بیا ,کوتاه ,یکم ,بیا با ,یکم کوتاه ,کوتاه بیا ,با دل ,تو بنداز
مشخصات
آخرین جستجو ها